Specjalista ds. sprzedaży samochodów – DAF nowe

WANICKI Grupa
PL

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. pomorskie.

Zakres obowiązków:

·        sprzedaż samochodów ciężarowych,

·        realizacja celów ilościowych i jakościowych,

·        aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·        utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi i potencjalnymi klientami,

·        organizacja procesu przygotowania samochodów do sprzedaży, przygotowanie

i prezentacja ofert,

·        rozwój programu sprzedaży samochodów ciężarowych w regionie,

·        stałe monitorowanie sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji,

·        budowanie pozytywnego wizerunku marki na powierzonym rynku.

Wymagania wobec kandydatów i kandydatek:

·        samodyscyplina i wysoka motywacja własna,

·        doświadczenie w sprzedaży produktów B2B,

·        zainteresowanie motoryzacją,

·        komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów,

·        doskonałe zarządzanie swoim czasem pracy,

·        sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi w środowisku Windows,

·        wykształcenie minimum średnie,

·        umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia,

·        prawo jazdy kat. B,

·        wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

·        umowę o współpracę,

·        zapewniamy stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny,

·        samochód służbowy, telefon, laptop,

·        pełny zakres szkoleń,

·        prywatna opieka medyczna w PZU,

·        ubezpieczenie na życie.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.