Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych – Agro

WANICKI Grupa
Dąbrowa Tarnowska Smęgorzów 325D, 33-202 Dąbrowa Tarnowska, PL Lublin Wola Piasecka 107, 21-050 Piaski, PL Zamość Sitaniec 463C, 22-400 Zamość, PL Kielce Kajetanów 74G, 26-050 Zagnańsk, PL Kutno, PL Piotrków Trybunalski, PL

Zakres obowiązków:

  • rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie zakupu maszyn rolniczych,
  • doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego sprzętu,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • ofertowanie, koordynowanie i finalizacja procesu sprzedaży,
  • wysoka jakość obsługi klientów i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • znajomość i umiejętność identyfikacji maszyn rolniczych,
  • aktywna sprzedaż i realizacja wyznaczonych celów,
  • komunikatywności, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazna atmosfera współpracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.