Regionalny kierownik dz. maszyn ogrodowych i komunalnych

WANICKI Grupa
Lublin Wola Piasecka 107, 21-050 Piaski, PL Grodzisk Mazowiecki, PL

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie pracownikami działu maszyn ogrodowych i komunalnych;
  • kreowanie polityki sprzedaży;
  • identyfikacja nowych możliwości biznesowych;
  • sporządzanie i kontrola budżetu działu;
  • realizacja celów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedaży;
  • znajomość branży rolniczej lub pokrewnej;
  • znajomości rynku;
  • umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu;
  • zorientowania na osiąganie celu.

Oferujemy:

·      pracę w renomowanej i stabilnej firmie;

·      atrakcyjne wynagrodzenie;

·      dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

·      ubezpieczenie na życie i NNW;

·      perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych;

·      wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.