Pomocnik Mechanika

WANICKI Grupa
Kielce Firma Wanicki Sp. z o.o. Kajetanów 74G, 26-050 Zagnańsk, PL Warszawa MW Wanicki Sp. z o.o. Sobiekursk 100, 05-480 Karczew, PL

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy naprawach mechanicznych (np. demontaż i montaż części samochodowych),
  • pomoc przy pracach blacharskich (np. demontaż i montaż elementów i podzespołów),
  • pomoc przy pracach lakierniczych (np. przygotowanie elementów do lakierowania).

Oczekiwania/wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • mile widziana znajomość podstaw mechaniki,
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu,
  • chęci do nauki i pracy,
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym (pon-pt od 7:00-20:00 (Sobiekursk); od 6:30-22 (Kajetanów) + 2 soboty w miesiącu 7:00-14:00)

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        prywatna opieka medyczna,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        ciekawa i pełna wyzwań praca,

·        przyjazna atmosfera współpracy.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. (Kajetanów) / MW Wanicki sp.z.o.o. (Sobiekursk) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. (Kajetanów) / MW Wanicki sp.z.o.o. (Sobiekursk) moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o./ MW Wanicki sp.z.o.o.