MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH

FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.
Ulan Majorat, PL Ełk, PL Siemiatycze, PL Ciechanów, PL Ostrów Mazowiecka, PL Kozłowo, PL

FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki John Deere i innych wiodących producentów maszyn rolniczych poszukuje pracownika na stanowisko Serwisant Maszyn Rolniczych.

Umowa:
Umowa o pracę
Etat:
Pełny etat
Miejsce pracy:
Ulan Majorat, Ełk, Siemiatycze, Ciechanów, Ostrów Mazowiecka, Kozłowo
Wymagania:
  • komunikatywność
  • umiejętność prac w zespole
  • wiedza z zakresu mechaniki lub mechaniki maszyn rolniczych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność obsługi pojazdów i sprzętu używanego do celów diagnostycznych ,
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w wykonywaniu napraw serwisowych maszyn rolniczych ,
  • znajomość produktów marki John Deere
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie napraw i przeglądów sprzętu w oddziale,
  • obsługa serwisowa maszyn u klienta w terenie,
  • czyszczenie i konserwacja sprzętu,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od efektów pracy ,
  • telefon służbowy