Magazynier / Specjalista ds. sprzedaży części – Truck&Bus

WANICKI Grupa
Sobiekursk MW Wanicki Sp. z o.o. Sobiekursk 100, 05-480 Sobiekursk, PL Trzciana WW Wanicki Sp. z o.o. Trzciana 162, 36-071 Trzciana, PL

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i rozkładanie towaru,
  • współpracę z pracownikami hali warsztatowej w zakresie realizowanych zleceń,
  • rozliczanie zrealizowanych zleceń,
  • organizowanie dostaw towaru,
  • wybór odpowiednich dostawców, spełniających wymogi jakościowe,
  • przygotowywanie raportów, i ofert handlowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
  • wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,
  • płynna obsługa pakietu MS Office,
  • pozytywne nastawienie,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie;
  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia;
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie na życie i NNW;
  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WW Wanicki Sp. z o.o. (Trzciana) / MW Wanicki Sp.z.o.o. (Sobiekursk)  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WW Wanicki Sp. z o.o. / MW Wanicki Sp.z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest WW Wanicki Sp. z o.o. / MW Wanicki Sp.z.o.o.