Elektromechanik – Trucks&Bus

WANICKI Grupa
Kraków Firma Wanicki Sp. z o.o. , PL Lublin WW Wanicki Sp. z o.o. , PL Tychy Firma Wanicki Sp. z o.o. , PL Rzeszów WW Wanicki Sp. z o.o. Trzciana 162, 36-071 Trzciana, PL Warszawa MW Wanicki Sp. z o.o. Sobiekursk 100, 05-480 Karczew, PL Ustroń Firma Wanicki Sp. z o.o. , PL Kielce Firma Wanicki Sp. z o.o. Kajetanów 74G, 26-050 Zagnańsk, PL Piotrków Trybunalski Firma Wanicki Sp. z o.o. , PL Częstochowa Nedpol Truck Service Sp. z o.o. Romanów 10B, 42-260 Kamienica Polska, PL

Zakres obowiązków:

·        ustalanie przyczyn uszkodzeń pojazdów, poszczególnych zespołów i mechanizmów,

·        kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,

·        przeglądy techniczne,

·        montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),

·        utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie.

Oczekiwania/wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu.

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        prywatna opieka medyczna,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        ciekawa i pełna wyzwań praca,

·        przyjazna atmosfera współpracy.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. (Mogilany, Ustroń, Wolbórz, Kajetanów) / MW Wanicki sp.z.o.o. (Sobiekursk) / Nedpol Truck Service sp.z.o.o. (Romanów) / WW Wanicki sp.z.o.o. (Świdnik, Sitaniec, Trzciana) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MW Wanicki sp.z.o.o. / Firma Wanicki sp. z o.o. / MW Wanicki sp.z.o.o. / Nedpol Truck Service sp.z.o.o. / WW Wanicki sp.z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki sp. z o.o. / MW Wanicki sp.z.o.o.  / Nedpol Truck Service sp.z.o.o. / WW Wanicki sp.z.o.o.