Asystent/ka ds. sprzedaży

WANICKI Grupa
Bramki, PL Poznań, PL Reńska Wieś, PL

Zakres obowiązków:

  • Realizacja i koordynacja zamówień klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych,
  • Kontakt z dostawcami,
  • Przygotowywanie zwrotów do dostawców.

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie

– obsługa komputera

– podstawowa obsługa Excel

– komunikatywność

– gotowość do pracy zmianowej (rano i popołudnie przy czym zmiany popołudniowe najpóźniej do 19:00)

– gotowość do pracy w soboty

Oferujemy:

· pracę w renomowanej i stabilnej firmie;

· atrakcyjne wynagrodzenie;

· prywatną opiekę medyczną;

· pakiety sportowe;

· ubezpieczenie na życie i NNW;

· perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych;

· wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.