Specjalista ds. sprzedaży maszyn (rynek budowlany)

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.
Praca mobilna na powierzonym terenie, PL

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie relacji z firmami z branży budowlanej
  • Przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów
  • Prezentacja ciągników rolniczych oraz ich zastosowań na budowach
  • Analiza trendów i działań konkurencji z sektora budowlanego
  • Realizacja planów sprzedażowych i regularne raportowanie wyników i działań handlowych do przełożonych
  • Wsparcie z zespołem serwisowym w zakresie obsługi posprzedażowej
  • Reprezentowanie firmy na branżowych wydarzeniach, eventach i prezentowanie oferty
  • Udział w szkoleniach z zakresu nowych produktów i technologii związanych z ciągnikami rolniczymi

Oczekujemy od Ciebie

  • Minimum 2-3 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej do firm, najlepiej w branży technicznej, budowlanej lub rolniczej
  • Dobrej orientacji w specyfice rynku, produktów oraz potrzeb klientów z sektora budowlanego
  • Umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji i zawierania umów handlowych
  • Praktycznego doświadczenia w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Umiejętności prezentacji technicznych - doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prezentacji produktów technicznych, w tym maszyn rolniczych lub budowlanych
  • Mobilności i gotowości do podróży służbowych
  • Mile widziane: wykształcenie techniczne lub rolnicze - preferowane wykształcenie związane z mechaniką, inżynierią, rolnictwem lub budownictwem
  • Dodatkowym atutem będzie również doświadczenie w korzystaniu z CRM

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (tj. samochód, laptop, telefon)
  • Profesjonalne szkolenia
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego