Specjalista ds. Social Media/Facebook Ads

WANICKI Grupa
Lublin Wola Piasecka 107, 21-050 Piaski, PL Kraków , PL Tychy, PL

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie social media dotyczących obszaru pojazdów ciężarowych oraz rolniczych Grupy Wanicki (Facebook, LinkedIn, YouTube)
  • przygotowanie, monitorowanie oraz optymalizowanie kampanii Facebook Ads;
  • ustawianie reklam oraz promowanie Facebook i Instagram;
  • nadzór i aktualizacja treści zawartych na stronach www;
  • wsparcie działań z obszaru content marketingu;
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji;
  • raportowanie działań i rekomendowanie nowych rozwiązań.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność poruszania się w Meta;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność myślenia kreatywnego i koncepcyjnego;
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point;
  • lekkie pióro: umiejętność pisania i redagowania tekstów marketingowych, postów social mediach;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • zainteresowanie pojazdami ciężarowymi, branżą TSL oraz branżą rolniczą.

Oferujemy:

  • gwarancję podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.