Specjalista ds. SEO

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.
Toruń, PL

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie tekstów oraz treści SEO na strony internetowe
  • Optymalizowanie istniejących treści zgodnie z zasadami pozycjonowania
  • Współtworzenie strategii SEO
  • Analizowanie działań konkurencji
  • Współpraca z działem Google Ads

Oczekujemy od Ciebie

  • Podstawowej znajomości zasad budowania pozycji w wyszukiwarce
  • Umiejętności przeprowadzenia analizy słów kluczowych
  • Umiejętności technicznych niezbędnych do optymalizacji SEO
  • Znajomości podstaw HTML
  • Umiejętności podejmowania decyzji w oparciu o dane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi Google i innych wspierających SEO – mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Nieformalną atmosferę pracy w zespole pasjonatów i profesjonalistów
  • Samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia grupowego
  • Niezbędne narzędzia pracy