Mobilny specjalista ds. sprzedaży części – Trzciana k. Rzeszowa

WANICKI Grupa
Rzeszów WW Wanicki Sp. z o.o. Trzciana 162, 36-071 Trzciana, PL

Zakres obowiązków:

·       obsługa dotychczasowych klientów, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,

·       kreatywne pozyskiwanie klientów,

·       obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych,

·       przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,

·       realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,

·       dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Oczekiwania/wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
  • wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność do pracy od pon-pt w godzinach 8:00-16:00,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,
  • płynna obsługa pakietu MS Office,
  • pozytywne nastawienie,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pensja jest wyliczana z prowizji sprzedaży,
  •        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •        swobodę działania-cenimy ludzi kreatywnych i skutecznych,
  •        ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  •        możliwość rozwoju zawodowego,
  •        atrakcyjne wynagrodzenie,
  •        prywatna opieka medyczna,
  •        ubezpieczenie na życie i NNW.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WW Wanicki Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WW Wanicki Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest WW Wanicki Sp. z o.o.