Mistrz serwisu – Kajetanów

WANICKI Grupa
Kielce Firma Wanicki Sp. z o.o. Kajetanów 74G, 26-050 Zagnańsk, PL

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za sprawny przebieg procesów warsztatowych w autoryzowanym serwisie pojazdów osobowych/dostawczych,
  • Kierowanie zespołem mechaników / elektromechaników,
  • Planowanie i organizacja pracy na hali serwisowej,
  • Wspieranie podległych pracowników wiedzą techniczną,
  • Kontrolowanie jakości oraz terminowości wykonywanych napraw,
  • Prowadzenie analiz zleceń warsztatowych,
  • Kontrola dokumentacji prac warsztatowych,
  • Realizacja wszystkich procedur ukierunkowanych na klienta,
  • Nadzór nad wyposażeniem warsztatu – dbanie o stan narzędzi i przyrządów warsztatowych,
  • Współpraca z innymi działami wspierającymi serwis mechaniczny,
  • Dbałość o wysoką jakość komunikacji z podległym personelem,
  • Przestrzeganie wszystkich ustalonych standardów i procesów (producenta oraz wewnętrznych).

Wymagania:

  •  Wykształcenie średnie, techniczne,
  • Ugruntowane doświadczenie zawodowe w zakresie pracy warsztatu,
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów ciężarowych,
  • Znajomość procesu naprawczego i dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem mechaników, mile widziane w serwisie pojazdów ciężarowych,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy na hali serwisowej,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii C.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • umowę o pracę/B2B,
  •  wynagrodzenie złożone z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego, prywatną opiekę medyczną,
  •  ubezpieczenie na życie i NNW,
  •  perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych,
  •  wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych,
  •  pełen zakres szkoleń.Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Wanicki Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firmę Wanicki sp.z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

    Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki sp.z.o.o.