Magazynier – Agro

WANICKI Grupa
Zamość Sitaniec 463C, 22-400 Zamość, PL Lublin Wola Piasecka 107, 21-050 Piaski, PL Grodzisk Mazowiecki, PL Piotrków Trybunalski, PL Kielce Kajetanów 74G, 26-050 Zagnańsk, PL Kędzierzyn-Koźle, PL Kutno, PL

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż części do maszyn rolniczych,
  • badanie potrzeb klientów i doradztwo w tym zakresie – obsługa klienta
  • przyjmowanie i rozkładanie towaru,
  • współpraca z innymi działami w firmie,
  • rozliczanie zrealizowanych zleceń,
  • organizowanie dostaw towaru,
  • przygotowywanie raportów, i ofert handlowych.

Oczekiwania:

  • wiedza z zakresu motoryzacji oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B,
  •  znajomość zasad wystawiania dokumentów magazynowych,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazna atmosfera współpracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.