Kierownik Działu Części

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.
Drobin, PL

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie zespołem sprzedawców części na oddziale firmy w Drobinie (organizowanie i planowanie pracy, dbanie o rozwoju podległego zespołu)
  • Bezpośrednia obsługa klientów w zakresie doboru i sprzedaży części zamiennych do maszyn rolniczych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z aktualnymi klientami
  • Przygotowanie i realizacja planów rozwoju sprzedaż części na powierzonym terenie
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Organizacja i udział w inwentaryzacjach
  • Ścisła współpraca z działem Serwisu

Oczekujemy od Ciebie

  • Doświadczenia w zakresie sprzedaży części zamiennych
  • Wysokich standardów obsługi klienta
  • Nastawienia na realizacje powierzonych celi
  • Znajomości obsługi katalogów części zamiennych
  • Mile widziane: doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Auto służbowe i wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego