Elektromechanik maszyn rolniczych

WANICKI Grupa
Kraków BW Wanicki Sp. z o.o. , PL

Zakres obowiązków:

·       wykrywanie, lokalizowanie i usuwanie usterek,

·       wykonywanie bieżących napraw

·        utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie.

Oczekiwania/wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość obsługi systemów diagnostycznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu,
  • znajomość podstawy elektromechaniki samochodowej do 3,5 t oraz mechaniki maszyn rolniczych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek-piątek 6.00-14.00 i 12.00-20.00).

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        prywatna opieka medyczna,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        ciekawa i pełna wyzwań praca,

·        przyjazna atmosfera współpracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.