Asystent/ka serwisu – Mogilany

WANICKI Grupa
Kraków Firma Wanicki Sp. z o.o. , PL

Zakres obowiązków:

·       bezpośrednia obsługa klienta, otwieranie zleceń,

·       nadzorowanie przebiegu naprawy,

·       przeglądanie zleceń pod kątem terminowości realizacji,

·       przyjmowanie, rejestracja i weryfikacja zgłoszonych usterek

.       analiza szkoleń pracowników (zapisywanie na szkolenia, rezerwacja noclegu),

.       windykacja należności,

.       przygotowanie zestawień, dokumentów do audytów,

.       ochrona środowiska (przygotowanie kart przekazania odpadów BDO).

Oczekiwania:

·       umiejętność analitycznego myślenia,

·       dobra znajomość pakietu MS Office,

·       znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

·       prawo jazdy kat. B

·       dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku 8:00-16:00,

·       samodzielność,

·       znajomość obsługi urządzeń biurowych,

·       bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Word),

·        rzetelność, dokładność,

·        dobra organizacja pracy,

·        nastawienie na współpracę, komunikatywność.

Oferujemy:

·       pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

·       umowę o pracę,

·       prywatną opiekę medyczną,

·       ubezpieczenie na życie i NNW,

·       perspektywy rozwoju osobowego i kwalifikacji zawodowych,

·       wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych,

·       pełen zakres szkoleń.

·       pakiety sportowe.

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

 Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.